Image

Mówię o Tinderze, Badoo czy Bumble. Które znane są jako aplikacje do podrywu, a ta mała innowacja jaką Ci zdradzę sprawia, że poznanie dziewczyny, umówienie się i potem uprawianie z nią se*ksu staje się łatwiejsze i szybsze niż jeżdżenie po mieście Ferrari, z setkami złotych wystającymi z twojej kieszeni.


Jednak... tylko bardzo niewielki procent mężczyzn faktycznie poznaje dziewczynę i uprawia s*ks korzystając z Tindera. Większość mężczyzn dostaje tylko garstkę dopasowań od dziewczyn z Tindera, z których większość jest albo otyła, albo chce żebyś płacił jej za pokazy na kamerkach lub co gorzej… dopasowują się z tobą, ale nigdy nie odpisują.

Przenieś mnie od razu do kursu >>

Jak Szybko Poznać i Poderwać Piekną Dziewczynę przez Tindera, Portale Randkowe lub Facebooka w 2024

Większość Facetów na Tinderze ma ZERO efektów

1. Nie ma prawie w ogóle dopasowań.

2. Dopasowuje się jedynie z dziewczynami, które wyglądają jak brzydkie dziecko Shreka.

3. Zostają całkowicie zignorowani za wysyłanie nudnych wiadomości.

4. A jeśli jakimś cudem dostaną numer telefonu, to NIGDY nie dochodzi do randki.

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z Tindera i czułeś frustrację z powodu braku możliwości umówienia się na randkę, nienawidzisz tego, że dostajesz dopasowania tylko z fałszywymi kontami lub nigdy nie dostajesz odpowiedzi…


ALBO jeśli po prostu chcesz uprawiać s*ks bardziej niż kiedykolwiek... to zwróć uwagę na to co chcę Ci dziś przekazać. Ponieważ wkrótce twój telefon będzie pękał od ogromnej ilości kobiet chętnych na spotkanie.


Image

Gruby, niski i brzydki facet, też może mieć wiele dopasowań na Tinderze. Ale pod jednym warunkiem...

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z Tindera i poczułeś frustrację z powodu braku możliwości znalezienia odpowiedniego dopasowania... To przedstawię Ci mojego kumpla i ucznia Tomka. Jest szczupły, nosi okulary i ma 165 cm, a czasem wygląda, jakby był bezdomny i nie wiedział co to prysznic... trochę ma ten wygląd porzuconego psa z pchłami. JEDNAKŻE... zdobył 211 nowych dopasowań po jednym krótkim weekendzie ze mną.


Widzisz, kiedyś myślałem, że Tinder jest tylko dla niezwykle przystojnych lub bogatych facetów, więc nawet nie próbowałem tego... ale byłem w błędzie.


Pewnego dnia poszedłem na obiad z Tomkiem, a on przyprowadził trzy super atrakcyjne kobiety. Jedną z nich poznał na Tinderze. W każdym razie, po kilku minutach, zaczęli rozmawiać w kółko o tej aplikacji randkowej i o tym jak ludzie łączą się w pary…


I w końcu Tomek wyciągnął telefon i pokazał nam wszystkim (WŁĄCZNIE z kobietą, którą poznał na Tinderze) małe wskazówki i sztuczki, których używa, żeby poznać tak wiele kobiet za pośrednictwem Tindera!


Widzisz, Tomek pochodzi z Warszawy. Najbardziej zaludnionego miasta w Polsce, więc miał ten luksus, że mógł testować bardzo dużo rzeczy na Tinderze tak wiele razy, bez limitu dostępu do dziewcząt! W Warszawie jest ponad 1 milion Kobiet!


W każdym razie kobiety zgadzały się ze wszystkimi informacjami, które podawał. A słuchanie, tego jak mówił, sprawiło, że żałowałem, że nigdy nie dałem Tinderowi szansy, bo miałem takie wyniki podczas poznawania kobiet w klubach czy po prostu na mieście. Uznawałem, że taki brzydki facet jak ja, nie ma tam szans…


Jednak Tomek wyglądał totalnie przeciętnie, był zwykłym facetem… Niczym się nie wyróżniał, jednak jego zdjęcia na Tinderze, budowały coś niesamowitego, tak że sam byłem pod wrażeniem tego, jak wygląda jego profil!


Gdy poznałem jego prywatne sekrety, musiałem to zobaczyć w działaniu...


Jak dobrze wiesz, jestem osobą, która zajmuje się już ponad 18 lat uczeniem facetów, jak zdobywać dziewczyny na przygody czy na związki, więc pomyślałem sobie, że muszę to sprawdzić na osobach, które są totalnie zielone w temacie relacji damsko męskich.


Szukałem takich facetów, jak chłopaki z “Mistrzów Podrywu”, których poznałem w programie, który miałem możliwość prowadzić na TVN Style. Aha, mała dygresja - jeżeli mnie jeszcze nie znasz, to możesz mnie kojarzyć z telewizji, programów rozrywkowych lub internetu.


Wysłałem wiadomość do osób, które pisały do mnie już od jakiegoś czasu, że chcą się zmienić i chcą nauczyć się poznawać kobiety przez Internet, ale moje produkty, nie były wtedy tak dostosowane do ich potrzeb, więc przekonałem Tomka, aby przeszkolił pięciu moich klientów. Wybrałem 5 normalnych, zwykłych, fajnych facetów, którzy reprezentują 80% mężczyzn w społeczeństwie. Nie są ani przystojni, ani brzydcy. Po prostu normalni…


ImageImage

I to… co się stało, było dla mnie ogromnym szokiem!

Wyniki były ZDUMIEWAJĄCE! Każdy z nich miał przynajmniej 3 randki w tygodniu i spał z więcej kobietami, niż kiedykolwiek wcześniej... Tinder skutecznie zrujnował ich życie randkowe (oczywiście w dobrym sensie).


Żaden z tych facetów nie był modelem, żaden nie był bogaty, po prostu stosowali kilka prostych trików, a ich wyniki wzrosły…


Serio, to nie ma znaczenia, nawet jak:


- Jesteś tak brzydki (jak Ja byłem), że nie posiadasz lustra w domu, aby na siebie nie patrzeć.

- Masz 20 kilogramów nadwagi i zaraz będziesz musiał jeździć małym skuterkiem…

- Tak biedny, że musisz mieszkać na sofie u twojego kolegi…

- Jesteś bardzo niezdarny…

- Albo jesteś tak głupi, że twoja mama się za ciebie wstydzi.


To nie ma w ogóle znaczenia…


Jesteś w stanie mieć dziewczynę na związek w mniej niż 6 tygodni lub dziewczynę na przygodę minimum raz w tygodniu, jak tylko zastosujesz się do tej autorskiej formuły!


Widzisz, Tomek jest moim uczniem i dobrym przyjacielem od jego 20 urodzin. Uczyłem go wszystkiego, co wiem, przez wiele lat! Był na moich szkoleniach w Sopocie, brał moje indywidualne treningi i szkolił się w całej naszej dawnej grupie WL Warszawa.


Tak naprawdę dużo z tego, czego go nauczyłem indywidualnie, trzymałem w tajemnicy przed opinią publiczną. Więc byłem w zasadzie zaszczycony, gdy dowiedziałem się, że używa moich koncepcji i przerabia je specjalnie pod Tindera. I jak rozwinął swoją grę w internecie.


Kiedy mi powiedział o swoich sukcesach na Tinderze, moje podekscytowanie wzięło górę! To co mi pokazał to był prawdziwy game changer poznawania kobiet w internecie, który dawał każdemu facetowi awans do ekstraklasy!


Image

A Wiesz co Robiło Olbrzymią Różnicę?Tomek Odkrył Sposób w Jaki ROBIĆ i Ulepszać Swoje Fotki do Maksimum

Niedawno usiedliśmy razem i stworzyliśmy ostateczny system, który nazwaliśmy... “System Internetowych Randek”. To jest mój największy projekt do tej pory, i delikatnie mówiąc... jest cholernie dobry.


To tak naprawdę materiał, którego sam używam na swoim profilu Tinder! Już od 2-3 lat w Azji, Afryce i Polsce!


Działa za każdym razem! Nie ważne, w jakim kraju jestem…


Wkrótce informacje te będą wykorzystywane przez każdego faceta w kraju, więc zdobądź dostęp JUŻ TERAZ, aby mieć dostęp do 90% kobiet na Tinderze, które były dostępne tylko dla przystojniaków.


Musisz kuć żelazo, póki gorące!Czy Twój profil na Tinderze jest tak dobry, że poznaje dla Ciebie dziewczyny, nawet kiedy w nocy spisz?

Kiedy poznasz mój system, aplikacje randkowe będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!


Więc, jeżeli jesteś zmęczony tym, że:


1. Dopasowuje cię z dziewczynami, które są bardzo brzydkie i nie w twoim typie, a co gorzej nawet wtedy masz tylko 2 dopasowania dziennie.

2. Nawet jak już cię dopasuje, to dziewczyny nie odpisują, albo znikają po pierwszej wiadomości…

3. Twoi znajomi mają dużo dziewczyn i bardzo często uprawiają z nimi s*x, a tobie zostaje strona dla dorosłych…


Może po prostu chcesz mieć możliwość znalezienia fajnej, mądrej i ładnej dziewczyny, z którą chcesz stworzyć wspaniałą relację, gdzie oboje będziecie się uzupełniać, ale masz dużo pracy lub chcesz rozwijać się w innych tematach i po prostu, nie po drodze Ci do klubów czy barów, aby uganiać się za dziewczynami…


Jak Poznawać Dziewczyny, Nawet Gdy Nie Chce Ci się Wychodzić z Domu?

W dobie rewolucji AI i tego jak aplikacje randkowe po Wirusie stały się popularne, to pozwanie i sypianie z kobietami z Tindera jest bardzo, bardzo proste…


ALE! Tylko jeżeli wiesz, jak, to robić dobrze i co muszą przekazywać twoje zdjęcia, aby mieć masę dopasowań z kobietami, które interesują Cię najbardziej.


Najlepszą częścią jest to, że 95% facetów na Tinderze ma OKROPNE fotki, że gdy zrobisz wszystko dobrze, dziewczyny praktycznie rzucają się w twoje ramiona.


Nawet jeśli ci faceci są przystojni, to wybierają dokładnie takie zdjęcie, albo piszą coś głupiego, co od razu niszczy ich szanse u kobiet.


Ich opisy są nudne i ogólnikowe, że dziewczyny na Tinderze mają od razu ochotę wrzucić ich w szufladkę “fan piłki”, “tylko kolega”, “bzykacz”...


Ich wiadomości są tak słabe, że dziewczyny chciałyby im zakazać zbliżania się, gdyby tylko mogły.


A jeśli dziewczyna już odpowie, to rozmowa jest tak nudna, że dziewczyna praktycznie sama zdziera ubrania dla jakiegokolwiek innego faceta, który choć trochę będzie inny i zrobi wszystko, tak jak trzeba.


Właśnie w takim właśnie momencie wchodzi “System Internetowych Randek”...


Z System Internetowych Randek nauczysz się:

1. Jak zrobić sobie zdjęcie, które przyciągnie jej uwagę i zmusi ją do przesunięcia w prawo, nawet jeśli nie wyglądasz jak przystojniak z okładki.

2. Dowiesz się, jak napisać opis tak przekonujący, że to ona będzie do ciebie pisać pierwsza.

3. Zobaczysz, jak zdobyć jej numer telefonu lub komunikator w ZALEDWIE trzech wiadomościach.

4. Poznasz sposób na umówienie się na randkę po pierwszej wiadomości!

5. Nauczysz się jak prowadzić taką zapadającą w pamięć rozmowę, że to ona zaprosi cię na randkę, zanim sam jej to zaproponujesz. Po prostu odwrócisz rolę i to ona będzie nalegać na spotkanie.


Tomek mówi, że "Tinder zmienił jego życie randkowe na zawsze... nie ma lepszej alternatywy".


W ciągu ostatnich 3 miesięcy miał więcej randek i spał z większą ilością dziewczyn, niż w ciągu całego poprzedniego roku. Cytując go: "Stary, miałem tyle lasek, że byłem pewien, że mi k..utas odpadnie, ten system jest genialny!".


A jeśli nie chcesz, żeby twój telefon non-stop dzwonił i żebyś cały czas dostawał zaproszenia na wyjścia, to może 'System Internetowych Randek' nie jest dla ciebie.


Jednak jeśli ci pasuje, że nowe dziewczyny będą non-stop wchodzić w twoje życie. Jeśli chcesz, żeby twoi przyjaciele nabrali nowego szacunku dla ciebie. Nawet jeśli po prostu chcesz dziewczyny lub nowych koleżanek, to…

Image

(Szkolenie jest online, dostęp otrzymasz natychmiastowo)

Kliknij przycisk poniżej i zdobądź wiedzę, która da Ci Piękną Dziewczynę... Albo kilka.

Przejdź do kursu >>

Tinder miał ogromny wpływ na życie randkowe wielu moich klientów, DLATEGO stworzyłem:
System Internetowych Randek”,
abyś mógł przeżyć to samo.

Widzisz, dziewczyny skrycie pragną być dzikie w łóżku. Jednak społeczeństwo zawstydza kobiety za ich ukryte pragnienia.


Ale Tinder to zmienia. Tinder daje kobietom dyskrecję, której potrzebują, żeby być takimi, którymi zawsze pragnęły być! Niektóre Kobiety chcą być idealną Żoną dla swojego faceta, inne chcą tylko i wyłącznie przygód i chcą być traktowane, jak s*ki, a Tinder daje im tę dyskrecję.


Uchylę przed tobą rąbka tajemnicy…


To jaki stworzysz swój archetyp na Tinderze, czyli to jaki swój wizerunek chcesz przedstawić, takie kobiety będzie dobierał Ci Tinder lub inna aplikacja randkowa. Mam dla Ciebie 6 podstawowych archetypów, które są odpowiednie, dla różnego rodzaju kobiet.


Do każdego archetypu, jest odpowiednia strategia. Wszystko przetestowałem sam i na moich podopiecznych przez ostatni rok. To najdłuższe szkolenie, jakie robiłem w życiu!


Przed opublikowaniem tego szkolenia, stworzyłem poradniki dla czytelników mojego bloga, abyśmy mogli przetestować nasze koncepcje.


Oto część wyników...

ImageImageImageImage
Image

Posłuchaj... Szkolę od 18 lat, poznałem już każdy problem tej branży i znam rozwiązanie na każdy problem Facetów z Kobietami...

Jestem uważany za eksperta, który miał najtrudniejszy start, bo po prostu nie wyglądam tak dobrze, jak reszta trenerów relacji damsko męskich. I musiałem znaleźć rozwiązania na problemy, których nie mają przystojniacy. Nie stykają się z nimi w życiu, więc nie potrafią ich rozwiązywać u swoich klientów. A prawda jest taka, że większość moich czytelników i klientów nie jest urodzonymi adonisami. Tak jak ja.


Jeśli chodzi o pisanie wiadomości do dziewczyn NA KAŻDEJ PLATFORMIE, to takich osób jak Tomek jest więcej, bo pierwszy produkt o poznawaniu dziewczyn przez Internet wydałem już w 2011 roku i wtedy stał się bestsellerem. A potem przez lata jeszcze bardziej udoskonałem mój kurs.


Nie ważne, czy to randkowanie online, SMS-y, czy teraz Tinder, Badoo lub Bumble.


Jeśli nadal nie jesteś pewien, w pełni to rozumiem. Ale po prostu zobacz, co inni faceci mówili o mnie w przeszłości.


Jak na przykład tutaj, uczeń który użył moich technik do pisania wiadomości do dziewczyny, z którą teraz bierze ślub. Specjalnie jeszcze dodam dla Ciebie 2 nagrania, abyś zobaczył, jak potężne techniki przekazuje swoim podopiecznym. To co czeka Cię w Sytemie Internetowych Randek jest jeszcze mocniejsze!yciu

Image

Albo tutaj - jeden z moich podopiecznych odzyskał swoją Eks, bo wprowadził system, którego go nauczyłem. Wszystko to są procesy, schematy i modele tego, jak masz postępować, bo po prostu jesteś wtedy skazany na sukces.

Jestem w branży relacji damsko męskich już od ponad 18 lat i tworzę materiały dla facetów od 17 lat, Materiały, które przyniosły dziesiątkom tysięcy facetów wyniki, o których nigdy nie marzyli. I muszę powiedzieć, że 'System Internetowych Randek' to moja największa praca do tej pory!


I OCZYWIŚCIE, jak zawsze, oferuję 45-dniową pełną gwarancję zadaniową.

Image

Gwarancja Satysfakcji z zadaniami polega na tym, że jak zastosujesz się do wszystkich moich zadań, będziesz wykonywać cały proces i będziesz udzielał się na grupie z pytaniami, jak coś nie będzie Ci wychodziło i w ciągu 6 tygodni, nie zdobędziesz dziewczyny na związek, to zwrócę Ci pieniądze.

Brzmi sprawiedliwie?

Jestem przekonany, że jak będziesz trzymał się systemu, który stworzyłem w szkoleniu, to będziesz miał sukcesy!


Dokładnie tak, jeśli nie zdobywasz więcej dopasowań, nie dostajesz wspaniałych odpowiedzi od dziewczyn i nie będziesz uprawiać s*ksu bardziej niż kiedykolwiek, oddam ci każdy grosz.


Nie ma absolutnie żadnego ryzyka po twojej stronie.


I nie tylko otrzymasz dostęp do 'Systemu Internetowych Randek', ale również dostaniesz dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku, gdzie osoby podobne do Ciebie, będą wymieniać się doświadczeniem i co najważniejsze, będą wspierać Cię na twojej drodze do zostania Facetem o wysokiej wartości.


Społeczność, którą tworzę, to coś więcej niż tylko grupa osób w Internecie. Przychodzisz jako gość, zostajesz jako Facet o wysokiej wartości!

Na grupie będziesz otrzymywać:

1. Bezpośrednie opinie od uczestników grupy i czasem sam, bezpośrednio będę omawiał wasze zdjęcia. 2. Będziesz mógł zadawać pytania dotyczące twoich konkretnych problemów na Tinderze lub innej apce randkowej.

3. I umieszczać zrzuty ekranu z interakcji na Tinderze, aby uzyskać konkretne opinie, lub co możesz zrobić lepiej w przyszłości.


Więc nie tylko wiesz, że to działa, ale masz bezpośredni dostęp do mnie, A PONADTO jest pełna 45-dniowa gwarancja zadaniowa zwrotu pieniędzy...


Zacznij działać!


Kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć swoją nową przygodę na Tinderze!

Po kliknięciu przycisku "Dodaj do koszyka", zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę płatności, gdzie wprowadzisz swoje dane. Następnie otrzymasz e-mail, który umożliwi ci dostęp do szkolenia, gdzie poznasz System Internetowych Randek.


Na stronie, do której otrzymasz dostęp, będziesz mógł oglądać bezpośrednio szkolenie na swoim telefonie, komputerze czy tablecie. Bez paczek, bez listonosza.


Otrzymasz natychmiastowy, dyskretny dostęp do twojego nowego kursu 'System Internetowych randek', a także dostęp do ekskluzywnej grupy, gdzie możesz otrzymać bezpośrednią radę ode mnie i innych ekspertów. A także poznać innych facetów, którzy przechodzą przez to samo co ty, więc nigdy nie będziesz musiał tego robić sam.


Jeśli chcesz:

1. Więcej Dopasowań z Dziewczynami

2. Więcej Numerów Telefonów, kontaktów online do chętnycv kobiet

3. Więcej Randek

4. Tony S*ksu

5. Nowej Dziewczyny

6. Nowych Dziewczyn w Twoim Kółku znajomych

7. Niezmierzonego Szacunku od Twoich Obecnych Przyjaciół


To podejmij działanie!


Nie ma potrzeby, abyś spędzał kolejne noce samotnie…


Nie ma potrzeby, abyś był ciągłe wkurzony i sfrustrowany z powodu braku dopasowań na Tinderze lub ignorowania przez kobiety.


28 letnie doświadczenia

Zobaczysz różne rodzaje sposoby tworzenia zdjęć na Tindera, dzięki czemu będziesz miał 10 razy więcej dopasowań! ,

Przekażę Ci moje najlepsze techniki, metody, model i tricki, które prowadzą do sukcesu z kobietami

Icon

Autorski system tworzenia zdjęć na portale randkowe

Szkolenie
System Internetowych Randek

6 tygodniowe szkolenie

Szkolenie posiada 6 ważnych modułów, które przeprowadzają Cię przez cały system, która ma gwarantować Ci sukces z kobietami!

Poznasz osoby podobne do Ciebie, dzięki czemu zbudujesz niesamowitą grupę wsparcia Facetów o wysokiej wartości!

Networking

IconIcon
Dodaj do Koszyka >>
 • Wszystkie moduły szkoleniowe
 • Bonus 1 - Konsultacje grupowe na 3 miesiące.
 • Bonus 2 - AUDYT 5 twoich zdjęć na aplikację randkową.
 • Bonus 3 - Lista 100 rzeczy, które podobają się kobiecie...
 • Bonus 4 - Jak przerabiać fotki w programie graficznym
 • Bonus 5 - Dekalog podrywania, czyli 10 zasad z kobietami
 • Bonus 6 - GRUPA NA FACEBOOK™
 • Bonus 7 - ChatGPT - Podrywaj z pomocą sztucznej inteligencji...
 • Bonus 8 - Zaawansowane technika “Szok i Trwoga”.
 • Bonus 9 - 9 typów zdjęć, które musisz mieć na IG, aby ona była pod wrażaniem.
Dodaj do koszyka
(Najlepsza opcja)

997 zł

697 zł

-49.91%

1997 zł

PREMIUM

BASIC

497 zł

 • 7 modułów szkoleniowych
 • Dostęp do grupy na Facebook™.
Dodaj do koszyka

VIP

 • Wszystkie moduły szkoleniowe
 • Bonus 1 - Konsultacje grupowe na 3 miesiące.
 • Bonus 2 - AUDYT 5 twoich zdjęć na aplikację randkową.
 • Bonus 3 - Lista 100 rzeczy, które podobają się kobiecie...
 • Bonus 4 - Jak przerabiać fotki w programie graficznym
 • Bonus 5 - Dekalog podrywania, czyli 10 zasad z kobietami
 • Bonus 6 - GRUPA NA FACEBOOK™
 • Bonus 7 - ChatGPT - Podrywaj z pomocą sztucznej inteligencji...
 • Bonus 8 - Zaawansowane technika “Szok i Trwoga”.
 • Bonus 9 - 9 typów zdjęć, które musisz mieć na IG, aby ona była pod wrażaniem.
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bonus 8 i 9 dostępne są

tylko do północy!

IconIconIcon

497 zł

Najwyższy Pakiet VIP,

tylko dla 1 edycji!

Dostep do Kursu >>
Kliknij i Przejdź do Kursu >>

To jest twoja okazja, aby napompować swoje życie miłosnymi sterydami i skończyć z samotnością.

Czas zacząć mieć życie miłosne wypełnione kobietami, które widzisz w telewizji i filmach. Ten rodzaj obfitości z kobietami, którego zazdrości każdy facet. Tyle ilości kobiet, które były dostępne do tej pory, tylko dla przystojnych, bogatych, wysokich i dobrze zbudowanych facetów.


Czas zacząć mieć w życiu wybór wśród kobiet i przyciągać je do siebie jak magnes.


Koniec z wahaniem, kliknij przycisk poniżej i natychmiast poznaj 'System internetowych Randek”' w bardzo ograniczonej, obniżonej cenie 497 złotych, gdzie normalnie sprzedaje to szkolenie w cenie 997 złotych.


To o połowę mniej niż wydajesz na weekendowy wypad do innego miasta.


497 złotych to kwota, która zmieni totalnie twoje życie. Nie tylko staniesz się lepszy z kobietami, ale będziesz po prostu lepszym facetem.


Moim celem jest, abyś stał się Facetem o wysokiej wartości, więc to, co powiem ci na tym szkoleniu, to tak naprawdę szkolenie z budowania marki osobistej, która przyciąga kobiety. Więc kliknij przycisk "Dodaj do koszyka" poniżej i zobacz, jak twoje życie randkowe eksploduje!

28 letnie doświadczenia

Zobaczysz różne rodzaje sposoby tworzenia zdjęć na Tindera, dzięki czemu będziesz miał 10 razy więcej dopasowań! ,

Przekażę Ci moje najlepsze techniki, metody, model i tricki, które prowadzą do sukcesu z kobietami

Icon

Autorski system tworzenia zdjęć na portale randkowe

Szkolenie
System Internetowych Randek

6 tygodniowe szkolenie

Szkolenie posiada 6 ważnych modułów, które przeprowadzają Cię przez cały system, która ma gwarantować Ci sukces z kobietami!

Poznasz osoby podobne do Ciebie, dzięki czemu zbudujesz niesamowitą grupę wsparcia Facetów o wysokiej wartości!

Networking

IconIcon

Bonus 8 i 9 dostępne są

tylko do północy!

Dodaj do koszyka
(Najlepsza opcja)
Dodaj do Koszyka >>
Dodaj do koszyka
 • Wszystkie moduły szkoleniowe
 • Bonus 1 - Konsultacje grupowe na 3 miesiące.
 • Bonus 2 - AUDYT 5 twoich zdjęć na aplikację randkową.
 • Bonus 3 - Lista 100 rzeczy, które podobają się kobiecie...
 • Bonus 4 - Jak przerabiać fotki w programie graficznym
 • Bonus 5 - Dekalog podrywania, czyli 10 zasad z kobietami
 • Bonus 6 - GRUPA NA FACEBOOK™
 • Bonus 7 - ChatGPT - Podrywaj z pomocą sztucznej inteligencji...
 • Bonus 8 - Zaawansowane technika “Szok i Trwoga”.
 • Bonus 9 - 9 typów zdjęć, które musisz mieć na IG, aby ona była pod wrażaniem.
 • Wszystkie moduły szkoleniowe
 • Bonus 1 - Konsultacje grupowe na 3 miesiące.
 • Bonus 2 - AUDYT 5 twoich zdjęć na aplikację randkową.
 • Bonus 3 - Lista 100 rzeczy, które podobają się kobiecie...
 • Bonus 4 - Jak przerabiać fotki w programie graficznym
 • Bonus 5 - Dekalog podrywania, czyli 10 zasad z kobietami
 • Bonus 6 - GRUPA NA FACEBOOK™
 • Bonus 7 - ChatGPT - Podrywaj z pomocą sztucznej inteligencji...
 • Bonus 8 - Zaawansowane technika “Szok i Trwoga”.
 • Bonus 9 - 9 typów zdjęć, które musisz mieć na IG, aby ona była pod wrażaniem.

997 zł

697 zł

-49.91%

1997 zł

PREMIUM

BASIC

497 zł

 • 7 modułów szkoleniowych
 • Dostęp do grupy na Facebook™.

VIP

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Cena tylko dla 1 edycji, DALEJ >>

497 zł

Najwyższy Pakiet VIP,

tylko dla 1 edycji!

IconIconIcon

Jakie moduły są w szkoleniu?

1

Moduł

Fundamenty relacji Damsko-Męskich

W tym module dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat dynamiki relacji damsko-męskiej. Poznasz psychologię kobiet i co sprawia, że Kobiety zachowują się tak, a nie inaczej, dzięki czemu o wiele lepiej będziesz przyciągał je do siebie. Nauczysz się też zarządzać sobą i zrobię porządek w twojej głowie, abyś miał wspierające przekonania do zdobywania kobiet.

Chcesz pozbyć się lenistwa,

Zdjęcia budujące twoją wartość i atrakcyjność! Photomaxing w praktyce.

Moduł

Ten moduł jest kwintesencją moich ostatnich 2-3 lat szukania odpowiedzi, na pytanie, jakie elementy zdjęcia maksują reakcje i powodzenie u kobiet. Powiem Ci krótko... Jeżeli ja, będąc średnio wyglądającym facetem i niemającym "Społecznych" atrybutów" (Ogromne pieniądze, fejm i przystojną twarz) mogę mieć setki dopasowań na Tinderze... To ty możesz mieć tym bardziej z moim systemem!

2

Chcesz pozbyć się lenistwa,

Moduł

Uwodzenie Słowami, czyli jak ją zainteresować w wiadomościach

W tym module dowiesz się jak pisać i co zrobić krok po kroku, aby rozpalić jej zmysły już w pierwszej wiadomości, aż do tego co masz robić, gdy już będzie u ciebie w domu. Nauczysz się sprawdzonej formuły, którą udoskonalam od ponad 18 lat i jestem przekonany w 100% do jej skutecznego działania. Staniesz się takim facetem, którego będzie chciała przedstawić Mamie lub... zaprosić na Netflixa.

3

Chcesz pozbyć się lenistwa,

Zobaczysz, co sprawia, że jedne związki są bardzo silne i przetrwają wszystko, a drugie rozpadają się jak domek z kart. Chce zaprezentować Ci sposoby na to, abyś miał związek, który będzie dla was wspaniały, a twoje dzieci będą Ci wdzięczne, że wybrałeś im tak wspaniałą Matkę.

Jak zbudować silny związek - Zasady "Power Couple"

Jak tworzyć relacje długotrwałe i wybadać czy kobieta jest odpowiednią kandydatką na partnerkę lub żonę. Jeżeli chcesz luźnej relacji, to jak rozmawiać z kobietą, aby zaproponować jej taki układ.

Chcesz pozbyć się lenistwa,

Chcesz pozbyć się lenistwa,

Związek - czas Twojego wyboru Wojowniku

Moduł

Moduł

4

Dowiesz się w tym module, co zrobić, aby twoja randka była perfekcyjna i prowadziła Ciebie do celu. Nauczę cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby Kobieta sama chciała zrobić kolejny krok i pójść do twojego domu. Wszystko jest zawarte w systemie tak, aby było to totalnie naturalne i zrozumiałe. Niezależnie, czy chcecie razem spędzić tę noc lub dłuższy kawałek życia...

5

6

Moduł

Jak randkować, aby zdobyć jej serce i umysł

Chcesz pozbyć się lenistwa,

Lekcja 1 - Jak uczyć się z tego szkolenia
Lekcja 2 - Gra w Internecie vs gra dzienna.
Lekcja 4 - Psychologia uwodzenia.
Lekcja 3 - Psychologia Kobiet.
Lekcja 8 - Awatar idealnej dziewczyny.
Lekcja 7 - Kiedy wchodzić w związek
Lekcja 6 - Jak uwolnić się od przeszłości i raz na zawsze zapomnieć o porażkach.
Lekcja 5 - Psychologia samorozwoju
BONUS - Męskie archetypy i jak zostać facetem o wysokiej wartości.
Lekcja 9 - Podsumowanie
Lekcja 9 - Podsumowanie

Lekcja 4 - Jak wzbudzać Max emocje na fotkach.

Lekcja 8 - Pokazywanie MAX wartości na zdjęciach.
Lekcja 3 - Top mowa ciała na fotkach.
Lekcja 7 - Testowanie i Wybór Fotek
Lekcja 2- Największe błędy na zdjęciach.
Lekcja 6 - Typy kobiet na portalach randkowych.
Lekcja 1 - Psychologia zdjęć na portale randkowe. Jakie fotki działają najlepiej
Lekcja 5 - Triki i mechanika Tindera.
Lekcja 8 - Podsumowanie
Lekcja 7 - Narzędzia i techniki wpływania na emocje dziewczyny
Lekcja 4 - Jakie mogą pojawić się obiekcje, problemy lub testy na każdym kroku. I jak je omijać.
Lekcja 3 - Omówienie każdego kroku w schemacie rozmowy
Lekcja 2 - Omówienie schematu fascynującej rozmowy i omijania Friendzone
Lekcja 6 - Jak skutecznie "reanimować obumarłe rozmowy" na portalach randkowych.
Lekcja 1 - Poznaj system od A do Z - od pierwszej wiadomości do omówienia się
Lekcja 5 - Jak przechodzić skutecznie do randki.
Lekcja 1 - Twoja atrakcyjność na randce - lookmaxing w praktyce.
Lekcja 2 - Co musisz mieć przygotowane przed randką.
Lekcja 3 - Jakie elementy musisz mieć opanowane na tip top.
Lekcja 4 - Sygnały zainteresowania kobiety, abyś nie był "ślepy" na jej zachowanie
Lekcja 7 - Jakie narzędzia i techniki do każdego etapu musisz znać!
Lekcja 6 - Logistyka kluczem do sukcesu. Jak ogarnąć randkę, aby skończyła się u Ciebie
Lekcja 5 - Co zrobić, jak randka się nie "klei" i musisz ją reanimować.
Lekcja 9 - Jak wykorzystywać droczenie się z kobietą i flirt, aby budować napięcie erotyczne.
Lekcja 8 - Jak stosować humor, aby wspomagał Cię na randce i rozbijał jej zastrzeżenia.
Lekcja 12 - Jaki system rozmowy i zachowań wykorzystywać na luźne relacje, a jaki na długie relacje.
Lekcja 11 - Jak bezpiecznie i sprawnie wprowadzać dotyk, pocałunki i intymność podczas randki.
Lekcja 10 - Jak pobudzić ją s*ksualnie, aby miała na Ciebie ochotę, jak nigdy dotąd..
Lekcja 13 - Podsumowanie.
Lekcja 1 - Jaki rodzaj relacji jest dla Ciebie najlepszy. Plusy i minusy.
Lekcja 2 - Jak rozkochać kobietę w 30 dni. Schemat dzień po dniu.
Lekcja 3 - Jak testować kobietę, czy nadaje się do związku. Zielone i czerwone flagi u kobiet.
Lekcja 6 - Jak ożywiać upadający związek lub uratować go przed rozpadem.
Lekcja 5 - Jak sprawdzić, czy kobieta jest toksyczna i będzie niszczyła relację.
Lekcja 4 - Kiedy lepiej odpuścić relację i się rozejść.
Lekcja 12 - Podsumowanie
Lekcja 6 - Jak uczyć dziewczynę dobrych zachowań i dbania o ciebie.
Lekcja 11 - Czego na pewno nie robić w związku i co sprawia, że ona przestaje cię szanować, jako Faceta i chłopaka.
Lekcja 5 - Co zrobić, gdy ona nie okazuje zainteresowania i stała się zimna dla Ciebie.
Lekcja 10 - Rola s*ksu i zabaw w związku.
Lekcja 4 - Jak być nagrodą w związku, dzięki czemu nie będziesz obawiał się zdrady z jej strony.
Lekcja 3 - Jak zdjąć kobietę z piedestału w związku.
Lekcja 9 - Jak utrzymywać ogień w relacji z kobietą.
Lekcja 1 - Jak kobiety testują w związku.
Lekcja 2 - Jak sprawdzić, czy kobieta chce rozwiązywać "dramy" w związku.
Lekcja 7 - 35 toksycznych zachowań kobiet w związku i jak na nie reagować.
Lekcja 8 - Test pierwszych 3 miesięcy.

Nie zdradzałem tych sekretów od kilkunastu lat... trzymałem je w zamkniętej szufladzie i pierwszy raz pokażę na światło dzienne. Moje schematy i sposoby na to, aby kobieta miała wielokrotne orga*my, strzelała "szczęściem" i abyś wykorzystywał hipnotyczną, s*ksualną gadkę do tego, aby ona miała niesamowitą jazdę w głowie, której nigdy wcześniej nie doświadczyła. Będzie cie błagała o...

Moduł

7

Jak być niesamowitym kochankiem...

Lekcja X - To jest sekret dla osób wewnątrz szkolenia... Jestem przekonany, że będziecie zadowoleni. Za sam ten moduł powinienem, brać spokojnie 4-5 tysięcy, bo tyle mniej więcej kosztują szkolenia z tantry, i wielu różnych innych tematów, które wam powiem. Lekcji na temat, trochę będzie :)

Gotowy Na Proste, ale Skuteczne Rozwiązania?

2

3

5

6

7

28 letnie doświadczenia

Zobaczysz różne rodzaje sposoby tworzenia zdjęć na Tindera, dzięki czemu będziesz miał 10 razy więcej dopasowań! To FOTOmaxing jakiego nie widziałeś!

Przekażę Ci moje najlepsze techniki, metody, model i tricki, które prowadzą do sukcesu z kobietami

Icon

Autorski system tworzenia zdjęć na portale randkowe

Szkolenie
System Internetowych Randek

6 tygodniowe szkolenie

Szkolenie posiada 7 ważnych modułów, które przeprowadzają Cię przez cały system, która ma gwarantować Ci sukces z kobietami!

Poznasz osoby podobne do Ciebie, dzięki czemu zbudujesz niesamowitą grupę wsparcia Facetów o wysokiej wartości!

Networking

IconIcon

Bonus 8 i 9 dostępne są

tylko do północy!

Dodaj do koszyka
(Najlepsza opcja)
Dodaj do Koszyka >>
Dodaj do Koszyka
 • Wszystkie moduły szkoleniowe
 • Bonus 1 - Konsultacje grupowe na 3 miesiące.
 • Bonus 2 - AUDYT 5 twoich zdjęć na aplikację randkową.
 • Bonus 3 - Lista 100 rzeczy, które podobają się kobiecie...
 • Bonus 4 - Jak przerabiać fotki w programie graficznym
 • Bonus 5 - Dekalog podrywania, czyli 10 zasad z kobietami
 • Bonus 6 - GRUPA NA FACEBOOK™
 • Bonus 7 - ChatGPT - Podrywaj z pomocą sztucznej inteligencji...
 • Bonus 8 - Zaawansowane technika “Szok i Trwoga”.
 • Bonus 9 - 9 typów zdjęć, które musisz mieć na IG, aby ona była pod wrażaniem.
 • Wszystkie moduły szkoleniowe
 • Bonus 1 - Konsultacje grupowe na 3 miesiące.
 • Bonus 2 - AUDYT 5 twoich zdjęć na aplikację randkową.
 • Bonus 3 - Lista 100 rzeczy, które podobają się kobiecie...
 • Bonus 4 - Jak przerabiać fotki w programie graficznym
 • Bonus 5 - Dekalog podrywania, czyli 10 zasad z kobietami
 • Bonus 6 - GRUPA NA FACEBOOK™
 • Bonus 7 - ChatGPT - Podrywaj z pomocą sztucznej inteligencji...
 • Bonus 8 - Zaawansowane technika “Szok i Trwoga”.
 • Bonus 9 - 9 typów zdjęć, które musisz mieć na IG, aby ona była pod wrażaniem.

997 zł

697 zł

-49.91%

1997 zł

PREMIUM

BASIC

497 zł

 • 7 modułów szkoleniowych
 • Dostęp do grupy na Facebook™.

VIP

Dni
Godzin
Minut
Sekund
IconIconIcon

Najwyższy Pakiet VIP,

tylko dla 1 edycji!

497 zł

Cena tylko dla 1 edycji, DALEJ >>

Jakie BONUSY są w szkoleniu?

BONUS

Ten niesamowity bonus, jest kwintesencją zbierania przez ostatnie 6 lat różnych elementów, które wzbudzają w kobiecie emocje. Co jeżeli powiedziałbym Ci, że kobieta bardzo dobrze reaguje na kwiat w doniczce, która jest na twoim zdjęciu lub jeżeli masz sygnet na dłoni, to jaką specyficzną emocję, to w kobiecie wywołuje... a takich rzeczy mam 100 :)

1

Lista 100 rzeczy, które podobają się kobiecie...

Jak dobrze wiesz, jesteśmy w czasach rewolucji AI. Czy nam się to podoba, czy nie, sztuczna inteligencja pomaga nam w życiu codziennym i staje się to coraz bardziej powszechne. A co jeżeli powiem Ci, że są systemy, które będą umawiać Cię same na randki? AI będzie oceniało twoje zdjęcia lub wymyślało Ci skuteczne rozpoczęcia rozmowy? Zobacz całą lekcję na ten temat!

ChatGPT - Podrywaj z pomocą sztucznej inteligencji...

Przypomnij sobie sytuację, że miałeś coś powiedzieć lub zrobić z kobietą, ale zastanawiasz się, czy na pewno powinieneś to powiedzieć i tak zastanawiałeś się zastanawiałeś, aż w końcu napisałeś coś i kobieta źle zareagowała... Przy kolejne sytuacji, już na żywo też wypaliłeś z jakimś "sucharem" i wibracja padła trupem... I tutaj nachodzi dekalog, czyli 10 przykazań, które zadasz sobie w sytuacji, gdy nie będziesz wiedział, co robić. Jak twoja odpowiedź będzie zgodna z dekalogiem, to na pewno nie zepsujesz wibracji, a możesz jeszcze ją bardziej pobudzić - Nigdy wcześniej o tym, nie mówiłem!

BONUS

3

4

BONUS

Zaprosiłem specjalnego gościa do szkolenia, który opowiem wam, jak przerabiać zdjęcia, za pomocą różnych narzędzi. Dodatkowo zobaczysz, jak za pomocą sztucznej inteligencji możesz podrasować swoje zdjęcia, a to przełoży się, na jeszcze lepsze wyniki na portalach randkowych.

Jak przerabiać fotki w programie graficznym

BONUS

2

Dekalog podrywania, czyli 10 zasad z kobietami

28 letnie doświadczenia

Zobaczysz różne rodzaje sposoby tworzenia zdjęć na Tindera, dzięki czemu będziesz miał 10 razy więcej dopasowań! o FOTOmaxing jakiego nie widziałeś!

Przekażę Ci moje najlepsze techniki, metody, model i tricki, które prowadzą do sukcesu z kobietami

Icon

Autorski system tworzenia zdjęć na portale randkowe

Szkolenie
System Internetowych Randek

6 tygodniowe szkolenie

Szkolenie posiada 7 ważnych modułów, które przeprowadzają Cię przez cały system, która ma gwarantować Ci sukces z kobietami!

Poznasz osoby podobne do Ciebie, dzięki czemu zbudujesz niesamowitą grupę wsparcia Facetów o wysokiej wartości!

Networking

IconIcon

Bonus 8 i 9 dostępne są

tylko do północy!

Dodaj do koszyka
(Najlepsza opcja)
Dodaj do Koszyka >>
Dodaj do koszyka
 • Wszystkie moduły szkoleniowe
 • Bonus 1 - Konsultacje grupowe na 3 miesiące.
 • Bonus 2 - AUDYT 5 twoich zdjęć na aplikację randkową.
 • Bonus 3 - Lista 100 rzeczy, które podobają się kobiecie...
 • Bonus 4 - Jak przerabiać fotki w programie graficznym
 • Bonus 5 - Dekalog podrywania, czyli 10 zasad z kobietami
 • Bonus 6 - GRUPA NA FACEBOOK™
 • Bonus 7 - ChatGPT - Podrywaj z pomocą sztucznej inteligencji...
 • Bonus 8 - Zaawansowane technika “Szok i Trwoga”.
 • Bonus 9 - 9 typów zdjęć, które musisz mieć na IG, aby ona była pod wrażaniem.
 • Wszystkie moduły szkoleniowe
 • Bonus 1 - Konsultacje grupowe na 3 miesiące.
 • Bonus 2 - AUDYT 5 twoich zdjęć na aplikację randkową.
 • Bonus 3 - Lista 100 rzeczy, które podobają się kobiecie...
 • Bonus 4 - Jak przerabiać fotki w programie graficznym
 • Bonus 5 - Dekalog podrywania, czyli 10 zasad z kobietami
 • Bonus 6 - GRUPA NA FACEBOOK™
 • Bonus 7 - ChatGPT - Podrywaj z pomocą sztucznej inteligencji...
 • Bonus 8 - Zaawansowane technika “Szok i Trwoga”.
 • Bonus 9 - 9 typów zdjęć, które musisz mieć na IG, aby ona była pod wrażaniem.

997 zł

697 zł

-49.91%

1997 zł

PREMIUM

BASIC

497 zł

 • 7 modułów szkoleniowych
 • Dostęp do grupy na Facebook™.

VIP

UWAGA: Podane powyżej dane dotyczące poznawania kobiet, to moje wewnętrzne statystyki. Twoje rezultaty będą się różnić i zależeć od wielu czynników, w tym, ale nie tylko, od twojego doświadczenia, wiedzy i etyki pracy. Wszelka działalność z kobietami niesie ze sobą ryzyko, a także wymaga ogromnego i konsekwentnego wysiłku i działania. Będziesz musiał stworzyć dobre fotki, dobry profil, nauczyć się jak myślą kobiety i wiele, wiele innych rzeczy, które wymagają zaangażowania.


Jeśli nie jesteś gotów zaakceptować tego warunku, proszę NIE KORZYSTAJ Z Moich INFORMACJI.


Ta strona lub produkt nie jest częścią ani nie jest wspierana przez Facebook™, Google™ ani żadną platformę społecznościową w żaden sposób. FACEBOOK to znak towarowy firmy META PLATFORMS, Inc.

YOUTUBE i GOOGLE to znaki towarowe firmy ALPHABET, Inc.


To jest SZKOLENIE ONLINE przeznaczone dla Facetów, którzy chcą nauczyć się, jak zdobyć więcej kobiet lub znaleźć super partnerkę na związek. To NIE jest "okazja" ani "szybka droga do łóżka kobiety".Opinie, liczby i zrzuty ekranowe na tej stronie są prawdziwe, ale prezentują wyjątkowe wyniki moich najlepszych klientów. Te rezultaty nie są typowe. Nie mają na celu gwarantować, obiecywać ani reprezentować, że uzyskasz taki sam rezultat po prostu się zapisując. To będzie wymagać pracy, a Ty będziesz ostateczną osobą odpowiedzialną za podjęcie działań i upewnienie się, że osiągniesz rezultaty, które chcesz.


kontakt: adept@marcinszabelski.pl

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najwyższy Pakiet VIP,

tylko dla 1 edycji!

497 zł

Cena tylko dla 1 edycji, DALEJ >>
IconIconIcon